13-te Urodziny - Zdrowo, Wesoło, Razem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =

13 Urodziny - zdrowo, wesoło, razem

W dniu 21.03.2013r. odbył się konkurs pod hasłem „13 Urodziny – zdrowo, wesoło, razem” na najciekawiej przygotowany stół z okazji 13 urodzin ucznia. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy pierwsze. Uczniowie wykazali się wiedzą dotyczącą kaloryczności serwowanych potraw, pomysłowością w dekoracji stołu oraz przygotowaniu upominków z życzeniami dla jubilata.

Decyzją jury 1 miejsce zajęła klasa 1g, 2 miejsce klasa 1a oraz 3 miejsce klasa 1e.

Gośćmi konkursu byli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Tryb. z własną ciekawą propozycją stołu urodzinowego. Przekazali oni swym młodszym kolegom cenne informacje dotyczące przygotowywania zdrowych przekąsek.

Wszystkim uczniom i wychowawcom dziękuję za zaangażowanie w realizacji przedsięwzięcia.

Koordynator SzPZ
Danuta Włodarczyk