Nauczyciele

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

Kadra Pedagogiczna Gimnazjum nr 5


Szkoła zatrudnia następujących pracowników pedagogicznych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, bibliotekarzy, wychowawców świetlicy, logopedę, nauczycieli wspomagających.

 

Nauczyciel
 
Przedmiot nauczania
 
1. Sipa Ewa - dyrektor szkoły matematyka
2. Kacperek Małgorzata - wicedyrektor język polski
3. Przybył Małgorzata - wicedyrektor matematyka
4. Balcerzyk Zdzisława matematyka
5. Baranowska Sylwia geografia
6. Barycki Leszek technika, informatyka
7. Bąkowska Monika język polski
8. Borkowski Adrian język angielski
9. Burnant Katarzyna biologia
10. Burzyńska-Szmigiel Danuta fizyka, matematyka
11. Cieślik Anetta geografia
12. Czarczyk Agnieszka język niemiecki
13. Czarczyk Michał historia, wos, WDŻR
14. Dobrowolska Danuta chemia
15. Gruca Małgorzata wychowanie fizyczne
16. Grzesik Anna język angielski
17. Izdebska Magdalena język polski
18. Jakubik Marzena wychowanie fizyczne
19. Jaszkowska Jadwiga plastyka, zajęcia artystyczne
20. Jędrusiak Elżbieta biblioteka
21. Kalinowska Anna wychowanie fizyczne
22. Kapuścik Iwona wychowanie fizyczne
23. Kisiel Jacek wychowanie fizyczne
24. Kluzowska - Carcamo Monika język polski
25. Kołacińska Anna język polski
26. Kołodziejczyk-Rejniak Anna nauczyciel wspomagający
27. Kowalska Joanna świetlica, język rosyjski
28. Kozica Małgorzata język polski
29. Krasoń Anna historia, wos
30. Kroczyński Tomasz wychowanie fizyczne
31. Kucińska Agnieszka język angielski
32. Mielczarek Beata biblioteka
33. Molińska Anna pedagog
34. Motyl Kopertowska Beata język niemiecki
35. Odrzywół Anna wychowanie fizyczne
36. Pałycha Małgorzata religia
37. Paul Agata matematyka, informatyka
38. Pełeszczak Małgorzata fizyka, edukacja dla bezp.
39. Pełeszczak Piotr historia, WOS
40. Pełka Krystyna fizyka
41. Pęcina Bogumił matematyka
42. Piątek Agnieszka psycholog
43. Pielużek Magdalena język niemiecki
44. Pirek Barbara matematyka
45. Pirek Henryk informatyka
46. Poterała Paulina nauczyciel wspomagający, logopedia
47. Purgał Maciej język polski
48. Ratajczyk Urszula język niemiecki
49. Rejmicz Iza religia
50. Siedlak Dorota nauczyciel wspomagający
51. Sikora Monika język angielski
52. Skrzypczyńska Anna muzyka, zajęcia art.
53.  Sowik Rafał muzyka, zajęcia artystyczne
54. Strzeszyńska Monika język niemiecki
55. Szadkowska Emilia język angielski
56. Szafranek Marta nauczyciel wspomagający
57. Szczepanik Arleta terapia pedagogiczna
58. Szelest Anna język polski
59. Szymczyk Franciszek wychowanie fizyczne
60. Szymczyk Iza biblioteka
61. Trojanowska-Nienałtowska Katarzyna język angielski
62. Walasik Alina pedagog
63. Wąchała Paweł wychowanie fizyczne
64. Więcek Ewa wychowanie fizyczne
65. Wypych Agata wychowanie fizyczne
66. Zasępa Zbigniew matematyka
67. Zawadzki Maciej wychowanie fizyczne
68. Zbroja Dobrosława historia, wos, WDŻR
69. Żak Jadwiga religia