Rok szkolny 2003/2004

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

Uczniowie uczestniczyli w następujących konkursach wojewódzkich:


Język polski
finalista etapu woj.: Sendelewska Berta – kl. IIIa.

Geografia
finalista etapu woj.: Glubowska Marta – kl. II a.

Matematyka
laureat etapu woj.: Krysiak Adam – kl. III d
finalista etapu woj.: Żurkowska Magdalena - kl. II b

Fizyczny
laureat etapu woj.: Krysiak Adam - kl. III d
finalista etapu woj.: Lorec Paweł – kl. III h

Historia
laureat etapu woj.: Szymczyk Magdalena – kl. III i
finalista etapu woj.: Krawczyk Agata – kl. III f, Burakowski Maciej – kl. III d

Biologiczny
finalista etapu woj.: Zwiefka Małgorzata – kl. II a, Kulbat Kamila – kl. III j

Inne osiągnięcia uczniów w konkursach:

główna nagroda - Andrzej Kręcisz - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR.

I miejsce - drużyna Gimnazjum nr 5 - JMiędzygimnazjalny Turniej Matematyczny;
laureat - Adam Krysiak z klasy III d

wyróżnienie - Magdalena Woźniakowska, Magdalena Kusińska - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”.

wyróżnienie - Agata Krawczyk III f, Ewa Majda III e - Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Ekologiczny „TĘCZA”.

laureaci - Agnieszka Banaszek III j, Magdalena Kusińska III a, Magdalena Woźniakowska III a - Konkurs Ekologiczno - Turystyczny.

wyróżnienie - Aleksandra Kulig III b - Konkurs o udział w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży.

laureat - Piotr Kieszczyński - Piotr Kieszczyński.

I miejsce tytuł mistrza ortografii - Berta Sandelewska IIIa - Miejsko – Powiatowy Konkurs Ortograficzny.

laureat - klasa III j - Konkurs Sprawna Klasa.

III miejsce - Gimnazjum nr 5 - Konkurs Profilaktyczny ogłoszony przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej na scenariusz o tamatyce alkoholowej „Żyję trzeźwo”.

finaliści II etapu - drużyna Gimnazjum nr 5 - Konkurs Poznaj swój region.

laureat - Jarosław Robak III k - Ogólnopolski Konkurs Literacki „O złoty kałamarz”.

wyróznienie - Marta Glubowska II a - Ogólnopolski Konkurs Literacki „O złoty kałamarz”.

II nagroda - drużyna Gimnazjum nr 5 - Konkurs literacki o tematyce profilaktycznej SANEPID.

uczestnictwo (34 prace) w Konkursie poezji TPD „Pociąg do przyszłości".