Rok szkolny 2009/2010

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =

Osiągniecia uczniów w olimpiadach i konkursach:


finalistki - Joanna Paul, 2. Aleksandra Szymczyk, 3. Jolanta Badek
oraz
laureat - Patrycja Bernas -
w Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno– Turystyczny dla uczniów gimnazjów z woj. łódzkiego

laureat (III miejsce) - Natalia Cybała -
w I Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej "Muzyka łagodzi obyczaje", organizator - Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie.

laureaci (III miejsce) - Mateusz Skrobek 1f, Mateusz Wiączek 1f, Bartłomiej Kmiecik 1f -
w Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym "Szwajcaria - wiedza o życiu współczesnym", organizator - Gimnazjum im. M. Konopnickiej w Szydłowie.

laureat (III miejsce) - uczeń:, klasa: - w Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym "Geografia krajów Europy - kraje alpejskie - Austria i Szwajcaria", organizator - Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

II miejsce w XII Konkursie Matematycznym w Bielsku-Białej - Robert Ciałowicz kl. 3 c

IV miejsce w XII Konkursie Matematycznym w Bielsku-Białej - Michał Figlus kl. 2 f

VII miejsce w XII Konkursie Matematycznym w Bielsku-Białej - Mateusz Zieliński kl. 3 b

Laureat w V Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów - Robert Ciałowicz kl. 3 c

Laureat w V Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów - Mateusz Zieliński kl. 3 b

Laureat w VIII Międzygimnazjalnym Turnieju Matematycznym - Robert Ciałowicz kl. 3 c

Laureat w VIII Międzygimnazjalnym Turnieju Matematycznym - Michał Figlus kl. 2 f

Laureat w VIII Międzygimnazjalnym Turnieju Matematycznym - Michał Tobiasz kl. 3 f

Laureat w VIII Międzygimnazjalnym Turnieju Matematycznym - Joanna Paul kl. 3 f

V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki OLIMPUS - Robert Ciałowicz kl. 3 c

VIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki OLIMPUS - Joanna Paul kl. 3 f

IV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki OLIMPUS - Michał Figlus kl. 2 f

IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki OLIMPUS - Michał Tobiasz kl. 3 f

X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego OLIMPUS - Michał Tobiasz kl. 3 f

V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki OLIMPUS - Mateusz Zieliński kl. 3 b

II miejsce V edycji konkursu "Jan Paweł II - Papież Polak" Aleksandra Goździk z kl. 2 i

II miejsce - Aleksandra Szadkowska 3f;
III miejsce - Joanna Paul 3f w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy nt. Uzależnień

laureat (II miejsce) - Piotr Chęciński 2e
2 finalistów - w Wojewódzkim Konkursie Turystyczno - Geograficznym organizowanym przez PODN i DM "Przez lądy, morza i oceany" - Azja.