Rok szkolny 2012/2013

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =

Osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach:


Tomasz Urbański:
laureat - Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów,
finalista - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,
finalista - Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny,
laureat - Matematyka - moja pasja,
laureat, Matematyk Roku 2013 - XI Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny,
laureat - Konkurs Matematyczny Bielsko-Biała,
bardzo dobry - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur".

Barbara Skrzypczyk:
laureat - Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Jakub Burnant:
finalista - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii<
finalista - Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny,
laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus".

Dominik Guga:
laureat - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego
laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego "Olimpus".

Anna Dobrowolska:
finalista - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki
finalista - Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny,
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
laureat - XI Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny.

Klaudia Sajkowska:
finalista - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
laureat, Matematyk Roku 2013 - XI Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny.

Anna Wyporkiewicz:
finalista - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,
finalista - Matematyka - moja pasja,
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
laureat - XI Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny.

Mariola Pirek:
finalista - Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny,
III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki,
IX miejsce - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.

Weronika Bieniek:
finalista - Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny,
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur".

Ewelina Kisiel:
finalista - Matematyka - moja pasja,
laureat - XI Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny.

Kamil Stańczyk:
finalista - Matematyka - moja pasja,
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
laureat - Maraton Matematyczny.

Krystian Szczypiorski:
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus".

Karol Małagowski:
wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
wyróżnienie - Konkurs Matematyczny Bielsko-Biała.

Tomasz Kiedrzyński: wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
Miłosz Janszewski: wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
Kamil Jędrzejczak: wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur",
Patryk Langier: wyróżnienie - Maraton Matematyczny,
Jakub Wąchała: wyróżnienie - Maraton Matematyczny,
Filip Dudek: laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus",
Magdalena Cłapa: laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus",
Jakub Sierant: laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus",
Lena Hodorowicz: laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus",
Adrianna Jończyk: laureat - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Olimpus".