Rok szkolny 2013/2014

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =

Osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach:


OLIMPIADY

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK

Ligia Gęgotek II miejsce (etap rejonowy) opiekunowie: Urszula Ratajczyk, Danuta Włodarczyk

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Historia

Olga Kuna Finalista opiekun Dobrosława Zbroja

Matematyka

Kamil Stańczyk Finalista opiekun Zdzisława Balcerzyk

KONKURSY INTERDYSCYPLINARNE I TEMATYCZNE

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny dla uczniów woj. łódzkiego

Dominika Kulbat Finalista opiekun Danuta Włodarczyk
Hubert Suszyński Finalista opiekun Danuta Włodarczyk
Katarzyna Grzędowska Finalista opiekun Danuta Włodarczyk

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 -1945. Polski czyn Zbrojny w okresie II wojny światowej

Wojciech Trojanowski Finalista opiekun Anna Krasoń

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografia na co dzień”

Adrian Warcholiński Finalista opiekunowie: Monika Bąkowska, Monika Carcamo

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Patryk Langier wyróżnienie opiekun Bogumił Pęcina
Jakub Sola wyróżnienie opiekun Bogumił Pęcina
Miłosz Januszewski wyróżnienie opiekun Małgorzata Przybył
Kamil Galewski wyróżnienie opiekun Bogumił Pęcina
Michał Reczulski wyróżnienie opiekun Barbara Pirek
Tomasz Kiedrzyński wyróżnienie opiekun Barbara Pirek

Maraton Matematyczny

Kamil Galewski Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Jakub Sola Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Miłosz Januszewski Laureat opiekun Małgorzata Przybył, Bogumił Pecina

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki OLIMPUS

Kamil Stańczyk Laureat opiekun Zdzisława Balcerzyk
Klaudia Ślifierska Laureat opiekun Zdzisława Balcerzyk
Michał Reczulski Laureat opiekun Barbara Pirek
Agnieszka Napora Laureat opiekun Barbara Pirek
Jakub Sola Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Zuzanna Adamczewska Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Maciej Madej Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Kamil Galewski Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Miłosz Januszewski Laureat opiekun Małgorzata Przybył
Artur Patura Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Patryk Langier Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Stanisław Balczukiewicz Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Szymon Mądry Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Łukasz Świderek Laureat opiekun Bogumił Pęcina
Jakub Wąchała Laureat opiekun Bogumił Pęcina

Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny

Kamil Stańczyk Laureat opiekun Zdzisława Balcerzyk
Miłosz Januszewski Laureat opiekun M. Przybył, B Pęcina

Konkurs Matematyczny Bielsko – Biała

Kamil Stańczyk Finalista opiekun Zdzisława Balcerzyk
Artur Patura Finalista opiekun Bogumił Pęcina
Patryk Langier Finalista opiekun Bogumił Pęcina

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego OLIMPUS

Szymon Ratajczyk Laureat opiekun Monika Strzeszyńska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego OLIMPUS

Filip Sulej Laureat opiekun Julita Kostrzewa
Oliwier Wiatr Laureat opiekun Anna Grzesik
Magdalena Cłapa Laureat opiekun Monika Sikora
Jakub Sierant Laureat opiekun Julita Kostrzewa
Filip Dudek Laureat opiekun Monika Sikora
Magda Ciążyńska Laureat opiekun Monika Sikora
Szymon Sala Laureat opiekun Agnieszka Kucińska

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Miejsca pamięci narodowej w mojej małej ojczyźnie”

Aleksandra Midera wyróżnienie opiekun Hanna Bieniek-Goska
Eliza Bubas wyróżnienie opiekun Hanna Bieniek Goska
Monika Rymarz wyróżnienie opiekun Hanna Bieniek-Goska

XIV Powiatowy Konkurs Literacki „Patriotyzm wczoraj i dziś”

Karolina Wąchała III miejsce opiekun Izabela Stankiewicz

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Emocje zakute w słowa – wiersze znane i nieznane Juliana Tuwima”

Barbara Skrzypczyk wyróżnienie opiekun Magdalena Izdebska
Agnieszka Roksela wyróżnienie opiekun Małgorzata Kozica

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Austria – wiedza o życiu współczesnym” - opiekunowie: U. Ratajczyk, B. Motyl-Kopertowska, M. Pielużek

III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim „Poezja niemieckojęzyczna XX i XXI wieku” – opiekun b. Motyl-Kopertowska

I miejsce w VIII Międzygimnazjalnym Konkursie o Tematyce Uzależnień ”Świat bez uzależnień to zdrowy świat” – opiekun A. Walasik

III miejsce w Turnieju „Ratujemy Życie” ( w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2014”) – opiekun I. Szymczyk