Rok szkolny 2014/2015

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Konkursy przedmiotowe


Język niemiecki – etap rejonowy
Kinga Bernacka
Michał Kwapisz
Klaudia Ślifierska

Fizyka
Miłosz Januszewski - finalista

Geografia
Ligia Gęgotek - finalista

Informatyka
Oliwier Wiatr – finalista

Matematyka
Kamil Galewski- laureat
Jakub Sola- finalista
Miłosz Januszewski- laureat
Agnieszka Napora- finalista

Wos – etap rejonowy
Michał Kwapisz

Historia
Kacper Polinceusz
Kinga Bernacka

 

Inne konkursy i olimpiady


Matematyka – laureaci konkursu Olimpus
Oliwia Kiereś
Kamil Galewski
Jakub Sola
Oskar Marciniak
Miłosz Januszewski
Michał Reczulski
Agnieszka Napora
Kacper Świerk

XIII Międzygimnazjalny Turniej Matematyczny

Miłosz Januszewski – MATEMATYK ROKU 2015
Jakub Sola - MATEMATYK ROKU 2015
Kamil Galewski - laureat
Agnieszka Napora - laureat
Michał Reczulski - laureat

Matematyka - „Matematyka – Moja Pasja”
Gimnazjum nr 5 - I miejsce drużynowo
Kamil Galewski – I miejsce
Miłosz Januszewski – II miejsce
Jakub Sola – III miejsce
Agnieszka Napora - finalista

Konkurs o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
Gimnazjum nr 5 – II miejsce drużynowo
Kamil Galewski – III miejsce

Matematyka - Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Kamil Galewski - laureat
Miłosz Januszewski - finalista
Jakub Sola – laureat

X Maraton Matematyczny o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego
Gimnazjum nr 5 – I miejsce drużynowo
Kamil Galewski – laureat
Jakub Sola - laureat

Język angielski – laureaci konkursu Olimpus
Oliwia Kieres
Adrian Chaliński
Wiktoria Waszczuk
Jakub Sierant
Artur Kulma
Wojciech Baljon

Historia – Losy żołnierza polskiego i oręża polskiego
Filip Sulej – finalista

Informatyka
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny TIK-TAK
Oliwier Wiatr – VI miejsce
Konkurs Informatyczny Oddziału Piotrkowskiego SEP
Aleksandra Nadajewska – I miejsce

Konkurs Historyczny Wiedzy o Zbrodni Katyńskiej
„W imię miłości ojczyzny”
Wiktoria Wściubiak – I miejsce
Patrycja Owczarska – II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Polskiego Czerwonego Krzyża
Paulina Skalik – III miejsce

 

Imprezy sportowe

[kliknij, aby zobaczyć]


 

Załączniki artykułu

osiagniecia-nauka (pobrań: 127)
osiagniecia-sport (pobrań: 154)